Як ми підсадили дідуся на малювання по-номерам.
Обережно, творчість затягує!
Як ми підсадили дідуся на малювання.
Перша моя картина за номерами була «50 котів» від ТМ Роса. Просто ми любимо котів. А в цій картині вони дуже кумедні. Пам'ятаю кожен домочадець розмалював свого кота як хотів.
.
Суть техніки в тому, що тобі дається полотно з контурами картини, фарби і пензлі. Вся картина поділена на ділянки за кольорами. І на кожній ділянці проставлено номер кольору. Фарби в наборі дано вже змішані, саме тих кольорів, що потрібно.
«50 котів» дуже проста картина - з великими ділянками для розфарбовування, якраз для початківців. Єдиний мінус - просвічуються через світлу фарбу номери на полотні, тож фарбу доводиться наносити двічі. Але це недолік усіх
картин за номерами.
.
Другою картиною був барвистий будиночок у квітах. Його вибрала донька. Але по приходу виявилося, що рівень складності у картини високий - дуже багато маленьких ділянок для розфарбовування. В ідеалі на перших парах картину для малювання за номерами краще обирати не в інтернет-магазині, а у звичайному магазині, де ви можете подивитися контури на полотні й оцінити для себе, наскільки дрібні ділянки і наскільки складно буде її розмальовувати
Тому Дім розмальовувала я. А потім якось непомітно підключився чоловік. І знаєте, це так затягує. Виглядало приблизно так:
10 ранку. Ок, у мене є кілька годин для малювання, а потім займуся справами.
12 дня. Зараз тільки закінчу з №5, дофарбую всі ділянки і все.
19 вечора. Щось погано номери видно стало, темніє...
Чоловіка теж затягнуло і тепер уже він сам вибирав картини для малювання за номерами. Були кілька картин Вінсента ван Гога (точніше три), оголена дівчина (я не заперечую :)), пейзаж із млином тощо.
.
І ми вирішили подарувати один набір дідусеві. А що, все одно дідусь цілодобово нудьгує - сидить, музику слухає та старі фільми качає. Що ще робити, коли за 70? Бабуся вся в справах: дача, город, сад. А йому нудно. «Ну, - думаємо, - нехай малює»
Привезли дідові 2 набори на вибір.
Дідусь довго брикався. Мовляв, що це за нісенітниця і навіщо йому це треба. Ось у молодості він листочок ватману розкреслив і по клітинках перемалював «Запорожці». Сам. У точності як в оригіналі. А тут контури якісь, циферки. Та ну.
Відмовлявся, поки бабуся не наказала (вона така, так): Бери, намалюєш до мого дня народження картину і мені подаруєш.
Вибрав таки. Ми поїхали. А бабуся за тиждень зателефонувала - хвалилася: дідусь почав малювати, спочатку неохоче, та так втягнувся, що днями тепер сидить за столом. І їсти не покличеш.
Ви б бачили, який він був гордий і щасливий, коли домалював ))
.
Попросив другу. Потім ще одну. Причому Вестмінський палац у намальованому вигляді йому не дуже сподобався, тому він її доробив-переробив. Домалював лінії, місцями поміняв колір фарби. Загалом довів до досконалості.
Потім у якийсь момент у одного з наступних наборів висохли фарби. Так, так часто буває. Акрилові фарби в баночці маленького об'єму висихають. Щоб фарби не висихали, потрібно періодично відкривати міні-баночки і капати туди воду. Не встежив.
І несподівано дідусь попросив набір фарб стандартних кольорів, щоб змішувати самому. Адже це куди цікавіше і цікавіше.
Ну а зараз, - зараз у нього є чисте полотно, набір фарб, лінійка і картинка. Буде як у молодості - креслити квадратики :))
І так, купити картини за номерами можна в магазині Маковка.
Натисніть на посилання, щоб перейти в розділ з картинами: