Кілька слів про шамбала-браслети

У цій статті я хочу поговорити про таке модне віяння як прикраси Шамбала, а точніше шамбала-браслети. Прикраси цього стилю стали популярні у Штатах і Європі. Але для нас цей стиль ще в новинку.

Кілька слів про шамбала-браслети

У цій статті я хочу поговорити про таке модне віяння як прикраси Шамбала, а точніше шамбала-браслети. Останнім часом прикраси цього стилю стали набирати популярність у Штатах і Європі. Але для нас цей стиль ще в новинку.
Взявши ідею простих браслетів у техніці макраме і з'єднавши її з намистинами із золота і дорогоцінного каміння Брати Мед і Майкл Корнерап (Mads & Mikkel Kornerup) створили новий елітний продукт «Шамбала браслети». Колекція Зірка Шамбали дебютувала в Нью-Йорку 2001 року. А в 2004 з'явилася ювелірна компанія «Шамбала Джеверс».

Так чи інакше, браслети Шамбала стали все частіше з'являтися на сторінках журналів - на руках знаменитостей і багатіїв. А слідом за цим ідея браслетів була клонована безліччю виробників біжутерії країни висхідного сонця. Недорогий браслет шамбала з кришталевими і скляними намистинами можна купити всього за 10-15 доларів.
Купити браслет Шамбала

Скільки намистин має бути в браслеті шамбала? Ви можете самостійно підібрати кількість намистинок для браслета шамбала - головне щоб браслет зручно тримався у вас на зап'ясті.

Кількість стразинок у намистинці браслета шамбала може бути будь-якою, це залежить від діаметра намистинки та розміру стразинки.
Купити намистини для Шамбала-браслетів

Цікаво: Назва Шамбала походить з індуїзму. Так називається міфічна країна, яка згадується в кількох стародавніх текстах. Мед Корнерап використав назву Шамбала натхненний шамбала-тренінгом - нерелігійним (мирським) підходом до медитації. Кому цікаво, подробиці про це вчення можна дізнатися у Вікпендії тут.
Оригінальні браслети Шамбала 
Кілька ідей шамбала-браслетів від друзів зі сходу.Трохи деталей

«Замок» із вузликів на браслетах шамбала дає змогу змінювати їхній діаметр.Замок плететься окремо в самому кінці роботи. Ось інформація з різних джерел про те, як це робити.

.

Сподіваюся вам ця інформація була хоч трішки цікавою :)

(с) Маковка

далі

Які бувають голки для вишивання та чим вони відрізняються?
як використовувати маркери для в'язання і які бувають
Обережно, творчість затягує!
Компания Нова-Слобода пилотировала новый проект - готовые наборы для создания одеял, ковриков и пано в технике пэчворк...
Таблиця переведення величин для вимірювання розміру кільця
Езотерики вбачають у шамбала-браслеті талісман, що заспокоює і захищає свого господаря, додає йому сил і удачі. Модниці - просто красиву дорогу дрібничку, якою можна блиснути. Для фанів шамбала-браслет - атрибут наслідування кумирів. Чим же він є насправді?
Подробный урок о том, как обвязать бусинку. Вы научитесь обвязывать бусинку даже если никогда не держали крючка в руках...
У світі вишивки вправних вишивальниць уже, напевно, нічим не здивувати. Ну, а рукодільниці-початківці перебувають у роздумах "з чого ж мені почати?". Хотілося б звернути увагу і тих, і інших на таку повсякденну і необхідну річ, як брелок.
Навіть бувалим рукодільницям часом важко ідентифікувати до якого виду належить той чи інший бісер. У цій статті розповім про те, яким буває бісер
Що таке болеро? Якої довжини має бути болеро? Якщо довжина до талії - це ще болеро чи вже кофточка? Рукава окремо від кофтинки - помилка кравця? Вам цікаво? Нам теж. Тому ми вирішили знайти відповіді на ці та інші запитання.
Коротка інструкція з вишивання гобеленів українською мовою
Таблиця переведення номерів спиць зі стандартів U.S. і Imperial у міліметри.