Бонусна програма

Бонусна програма Маковка

Зареєстрований учасник бонусної програми, роблячи покупки в магазині «Маковка», отримує бонуси.
Щоразу здійснюючи покупку пред'являйте вашу пластикову карту «Картка постійного покупця» або бонусну карту магазину Маковка продавцю. При оформленні покупки через сайт інтернет-магазину Маковка, вкажіть номер карти в спеціальному полі.
Картки діють на покупки безпосередньо в магазині Маковка, і при замовленні через сайт інтернет-магазину Маковка (makovka.com.ua).

З 7 жовтня 2020р тимчасово недоступно зарахування і списання Бонусів по покупкам зроблених через сайт.

Бонуси можна використовувати зробивши покупку безпосередньо на касі в магазині Маковка.

 

Как отримати карту бонусної програми?

  • зробити одноразову покупку товару на суму від 500 грн
  • зібрати чеки, отримані за покупки в магазині Маковка на суму не менш 1000 грн

Після цього Заполяї анкету покупця і отримуєте на картку у продавця в магазині Маковка. Якщо ви робите покупк через сайт інтернет-магазину - картка програми буде відправлена вам в одному з наступних замовлень.

Активація картки бонусної програми може проходить протягом 3-7 днів.

 

Бонуси

За кожну гривню, витрачену на покупки в Маковка, вам нараховуються бонуси, якими ви зможете розрахуватися за товар.

Також додаткові бонуси можуть нараховуватися при покупці певних товарів.

Інформація про суму бонусів відображається в чеку, у видатковій накладній, При узгодженні інтернет-замовлень суму доступних бонусів може повідомити менеджер інтернет-магазину Маковка.

Ці дані носять інформаційний характер. Якщо ви скасуєте замовлення, відмовитеся отримати товар або повернете його, сума бонусів зміниться на момент нарахування бонусів.

Бонуси не видаються готівкою, а використовуються лише для часткової оплати покупки товарів в магазині Маковка.

Бонуси недоступні для списання якщо активна знижка по карті постійного покупця.

 

Зараховування бонусів

Бонуси нараховуються на бонусний рахунок Учасника при придбанні ним товарів в готівковій або безготівковій формі з розрахунком 3% від вартості покупки.

Бонуси доступні для нарахування після повної оплати вартості товару. Вартість доставки не бере участі в розрахунку бонусів. Бонуси не нараховуються на товари на які діють акції, на товари за зниженими цінами.

 

Списання бонусів

Учасник програми має можливість скористатися правом на отримання знижки шляхом списання накопичених раніше бонусів в розмірі не більше 50% від загальної Вартості товарів.

У момент отримання знижки, з бонусного рахунку списуються бонуси рівні розміру знижки з розрахунком 1 (один) Бонус = 1 (одна) гривня.

Для отримання знижки за рахунок раніше накопичених бонусів Учасник повідомляє продавцеві, безпосередньо перед здійсненням покупки, про те, що бажає здійснити часткову оплату Товару за рахунок бонусів, для цього Учаснику необхідно надати свою Бонусної карту продавцеві. У разі здійснення покупки на Сайті інтернет-магазину, Учаснику необхідно відзначити, що він бажає здійснити оплату Товару частково за рахунок бонусів в спеціально відведеній для цього графі.

Організатор бонусної програми залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в умови нарахування бонусів і терміни проведення програми.

Офиційні умови Бонусної програми Маковка