Оплата товару

Оплата готівкою

Цей спосіб можливий при доставці наложеним платежем Новою Поштою та при самовивозі товару з магазину. Після формування замовлення на умовах самовивозу він резервується для вас на строк 1 тиждень. Якщо протягом тижня замовлення не забрали, замовлення анулюється.

Зверніть увагу! Товар перераховується та оформляється продаж тільки за присутності покупця. Стрічки, шнури, ланцюги та тасьма заздалегідь не нарізаються!

Оплата он-лайн картою Visa / MasterCard

Після того як буде сформоване замовлення, на свою електронну пошту (якщо ви її вказали) ви отримаєте рахунок і посилання з реквізитами для здійснення онлайн платежу. По реквізитам ви можете оплатити за скориставшись будь-якою зручною для вас службою онлайн платежів: (Приват24, iPay, portmone і інші).

Оплата безготівковим розрахунком (банківський переказ)

Ваше замовлення Ви можете оплатити в будь-якому відділенні банку, яке працює з фізичними особами, а також через Приват24 і подібні банківські сервіси.

Реквізити для оплати будуть відправлені електронною поштою як тільки менеджер підготує замовлення до оплати.

За отриманими реквізитами ви зможете здійснити оплату в ощадкасі, в комерційному банку або сплатити через Приват-24. Для оплати через Приват24 виберіть "Створити Платіж по Україні".

Сума вашого платежу повинна відповідати сумі рахунку.
Після здійснення платежу Ви можете відправити повідомлення про факт оплати на Вайбер або e-mail info@makovka.com.ua. Це необов'язково, але в значній мірі прискорить обробку Вашого замовлення.

Післяплатою при отриманні посилки

Товари наложеним платежем відправляються тільки через Нова Пошта. Вартість доставки та комісію з переказу грошей оплачує одержувач. Вартість доставки розраховується оператором Нова Пошта наступним чином: доставка товару + доставка грошей назад відправнику + комісія від суми післяплати.

Зверніть увагу! Послуги з доставки Новою поштою при наложеннном платежі виходять дорожче, ніж при передоплаті.

Рекомендуємо почитати розділ Часті питання