Починати роботу можна з будь-якого боку за бажанням вишивальниці, за умови дотримання одного кольору поки не закінчиться нитка в голці. Для того, щоб робота виглядала красиво, не рекомендується вишивати кількома кольорами одночасно або вибирати для шиття якусь певну ділянку.
Не зав'язуйте вузли під час вишивання. Нитку можна просмикнути через кілька стібків, як на початку шиття, так і тоді коли закінчиться нитка в голці.
Стиль «класична гобеленова точка» на канві тип А розміром 10 петель на 1см відповідно 100 петель/см2 виконується 2 нитками із 6 ниток муліне. При вишиванні на більш рідкій канві типу Б розміром 8 петель на 1 см і відповідно 64 петель/см2 вишивка виконується 3 нитками з 6 ниток муліне. Кожен кодовий знак із схеми відповідає 1 класичної гобеленової точки, тобто одному стібку, зверху вниз у ліву сторону (стор. 2 каталогу, рис.1).
Стиль «норвезька точка» на канві типу А виконується 3 нитками із 6. Кожен кодовий знак із схеми відповідає 2 стібкам на канві. Робота здійснюється праворуч наліво. Одна норвезька точка відповідає 4 класичним точкам.
Не стягуйте нитку під час шиття, щоб отримати гладку та гарну роботу. Якісну вишивку ми можемо отримати шляхом натягування канви на рамку (квадратні п'яльці).
Гобелени вишиті нитками Goblenset можна при необхідності прати в теплій воді миючими засобами, що щадять (бажано шампунь або рідке мило).