189544 Наліпка Ведмедик подарунок 10*10 см мозаїка Діамантові ручки Go to Art

Розмір 10*10 см, часткове покриття

товару немає в наявності
код товару: 0301243

Невелика проста картинка в Діамантовой техніці. Область малюнка, яку необхідно викласти стразами, липка. Готову картинку також можна наклеїти на будь-яку гладку поверхню.

Склад: основа з клейкою поверхнею обкладинки (частково або повністю), стрази, контейнер для страз, олівець для страз, сухий клей.

Увага! Продукція для дітей віком від 14 років. Використовувати під наглядом дорослих. Комплект містить дрібні деталі. Недопускати попадання в рот вмісту набору. Уважно прочитайте існтрукцію перед використанням, зберігайте і слідуйте її як довідковий матеріал.

Розмір готової роботи: 10*10 см

Виробник: Діамантові ручки (Україна, Китай)

Спеціальним олівцем натискаєте на сухий клей, щоб заповнити ємність стрижня сухим клеєм. До клею в олівці будуть липнути стразики, що полегшить їх перенесення з контейнера до картини. Схема малюнка надрукована на картині. Умовні позначення дивіться на картині. Поверхня вкрита липким шаром до якого приклеюються стразики. Рекомендується не знімати захисну плівку зі всієї картини, а тільки з ділянки над яким ви працюєте. Щоб уникнути пересихання не тримати біля опалювальних приладів і під променями жаркого сонця.