Все про пряжі Рафія - огляд, порівняння, випробування

- Про те що таке рафия - Чим нитки від фібранатура схожі і чим відрізняються від натуральної рафії - Чому ми відмовилися від італійської Рафія Боліс - Приклади виробів саме з Рафія Фібранатура. - Реальні відгуки рукодільниць. - Про те, як я в'язала сумку з цих ниток і з якими несподіванками зіткнулася, що вдалося і не вдалося реалізувати. - Якою буде витрата рафії в залежності від візерунка. - Рафія пов'язана гачком, на спицях і навіть макраме.

В інтернет-магазині нитки Raffia Fibranatura купити онлайн:

Raffia Fibranatura Рафия нитки

40 г / 90 м, 100% целюлоза, для в'язання капелюхів та сумок

95.00 грн 92.00 грн

Raffia Multi Fibranatura нитки

35 г / 80 м, 100% целюлоза, для в'язання капелюхів та сумок

87.50 грн

Raffia Organic Premium yarns нитки

140-150 г / 230 м, 100% целюлоза, для в'язання капелюхів та сумок

207.00 грн

далі

Розбираємося з різними за конструкцією пристосуваннями і з'ясуємо, чим вони відрізняються одне від одного
Детально розбираємо та порівнюємо зі старою Alpaca royal Alize
Нащо Alize клонували пряжу Superwash Comfort socks та створили Artisan?
Вишити і зробити гарний клатч або стильну сумочку на пластиковій канві своїми руками. Покроковий майстер-клас на прикладі білого клатча
Дуже популярно є в останній час створення сумочок і клатчів на основі пластикової канви. У цьому огляді - які бувають заготовки і чим вони відрізняються.
У цьому випуску ми говоримо про нову плюшеву пряжу VELVET Himalaya Вельвет Гималая. Про те, куди ділаcь наша улюблена пряжа Dolphin baby Himalaya Дольфін Гималая. Ну, і взагалі про те, що відбувається на ринку пряжі і чому так довго доводиться чекати потрібні кольори.
Що особливого в пряжі Puffy MORE і чим вона відрізняється від інших Puffy. Який витрата пряжі? Що з неї добре в'язати, а що не дуже? Де брати малюнки для в'язання Puffy MORE і які підійдуть? Приклади виробів з Puffy MORE. І, головне, як в'язати з Puffy MORE
Черговий сюрприз в цей раз піднесла торгова марка Мадам трікот зі своєю пряжею Ангора
Огляд ніжної пухнастої пряжі з пухом ангорського кролика Andriano Angora Rabbit. Що за пряжа і хто її виробляє? Відгуки.
Про перше враження - приємна доступна пряжа Alize Аngora gold ombre batic (Алізе ангора голд омбре батик) з красивим переходом кольору.
Дві пухнасті пряжі, нитка яких схожа на хутро. Перша, порівняно нова пряжа KOALA Himalaya (Коала Хималая) і друга - більш відома пряжа - MINK YarnArt (Мінк Ярн Арт). Що можна пов'язати з цієї пряжі? Так чи складно в'язати іграшки амігурумі з хутряної пряжі, як ми думаємо? Послухаємо думку експертів)
Розглянемо ситуацію, коли на виріб потрібно не 1 і не 2 мотка з забарвленням омбре, а, скажімо, півтора. Щоб зберегти один градієнт в'язати ми будемо по-колу з двох мотків одночасно. При цьому другий моток вводиться не з початку, а під час в'язання. Як, при такому плавний перехід кольору, зрозуміти з якого моменту другого моточка слід в'язати? І деякі нюанси цього процесу - в цьому відео на каналі Маківка