Все о маркерах для вязания

Многие знают 1-2 варианта применения маркеров. Хотя маркеры могут помочь во многих ситуациях. Мы рассмотрим 9 способов применения маркеров для вязания.

Посмотреть наборы спиц и купить Маркеры для вязания в интернет-магазине Маковка:

Набор аксессуаров для вязания DMC U1886 Pink в розовой сумочке в цветочек

Сумочка из кожзама, маркеры для вязания, булавки, иглы для трикотажа, колпачки для спиц

286.00 грн

Набор аксессуаров для вязания DMC U1886 Blue в голубой сумочке в цветочек

Сумочка из кожзама, маркеры для вязания, булавки, иглы для трикотажа, колпачки для спиц

286.00 грн

Набор аксессуаров для вязания DMC U1886 Yellow в желтой сумочке в цветочек

Сумочка из кожзама, маркеры для вязания, булавки, иглы для трикотажа, колпачки для спиц

286.00 грн

Следующее

VELVET і Dolphin - в чому У цьому випуску ми говоримо про нову плюшеву пряжу VELVET Himalaya Вельвет Гималая. Про те, куди ділаcь наша улюблена пряжа Dolphin baby Himalaya Дольфін Гималая. Ну, і взагалі про те, що відбувається на ринку пряжі і чому так довго доводиться чекати потрібні кольори.
Puffy MORE Alize як в'язати Що особливого в пряжі Puffy MORE і чим вона відрізняється від інших Puffy. Який витрата пряжі? Що з неї добре в'язати, а що не дуже? Де брати малюнки для в'язання Puffy MORE і які підійдуть? Приклади виробів з Puffy MORE. І, головне, як в'язати з Puffy MORE
Angora Madame Triсote - пряжа з сюрпризом Черговий сюрприз в цей раз піднесла торгова марка Мадам трікот зі своєю пряжею Ангора
Angora Rabbit Andriano - пряжа з пухом кролика, плюси і мінуси Огляд ніжної пухнастої пряжі з пухом ангорського кролика Andriano Angora Rabbit. Що за пряжа і хто її виробляє? Відгуки.
Красиво і бюджетно - пряжа Alize Angora gold ombre batik Про перше враження - приємна доступна пряжа Alize Аngora gold ombre batic (Алізе ангора голд омбре батик) з красивим переходом кольору.
KOALA Himalaya або MINK YarnArt Дві пухнасті пряжі, нитка яких схожа на хутро. Перша, порівняно нова пряжа KOALA Himalaya (Коала Хималая) і друга - більш відома пряжа - MINK YarnArt (Мінк Ярн Арт). Що можна пов'язати з цієї пряжі? Так чи складно в'язати іграшки амігурумі з хутряної пряжі, як ми думаємо? Послухаємо думку експертів)
В'язання з пряжі Bella ombre Alize - як потрапити в колір? Розглянемо ситуацію, коли на виріб потрібно не 1 і не 2 мотка з забарвленням омбре, а, скажімо, півтора. Щоб зберегти один градієнт в'язати ми будемо по-колу з двох мотків одночасно. При цьому другий моток вводиться не з початку, а під час в'язання. Як, при такому плавний перехід кольору, зрозуміти з якого моменту другого моточка слід в'язати? І деякі нюанси цього процесу - в цьому відео на каналі Маківка
Розбір до ниток Alize Bella Ombre Докладний огляд пряжі з шикарним градієнтом Bella OMBRE batik Alize (Бела Омбр Батік) в порівнянні зі звичайною Bella. Про те що і як можна з неї в'язати. На що вистачить одного мотка. Як зберегти градієнт, при використанні двох мотків. Подивимося чи можна комбінувати Bella OMBRE з однотонною Bella для Довяз. І Як пряжа поводиться після СОТ А ще трохи про нові спицях ADDI NOVEL
З чого зроблений Пух Норки? Правда про пряжі Пух норки. Купили 8 зразків Пуха норки і в кінці з'ясовуємо з чого ж насправді вона зроблена.
Честно о SmartStix - полный обзор новых наборов спиц KnitPro Обзор получился расширенным. Выясняем что за штука такая спицы-сантиметр. Когда удобно использовать спицы SmartStix, а когда нет. Сравниваем SmartStix со спицами Zing. Купить KnitPro SmartStix в интернет-магазине Маковка.
Новая пряжа Celinda Stretch Himalaya - обзор и испытание Что это за нитки? Что можно вязать из стрейчивой пряжи? Что случается с изделием после ВТО? Купить Himalaya Celinda Stretch в интернет-магазине Маковка.
6 способов соединить мотки Puffy Fine OMBRE при вязании пледа Как не потерять переход омбре в пледе, когда вяжешь из двух, трех или четырех мотков Puffy Fine OMBRE? А от светлого к темному? Если вязать из двух мотков. И если вязать из трех. Как сделать один переход цвета для очень большого пледа не разрезая нить? А вот сама нитка Alize Puffy Fine OMBRE batic