Производство пряжи глазами обывателя.

Как производят пряжу? Как рассказать о производстве пряжи интересно и познавательно, показать саму фабрику пряжи, а не просто технологические процессы. Смотрите - Маковка на одной из самых крупных фабрик по производству пряжи в Турции.

Хотим выразить благодарность руководству фабрики Fistas за то, что приняли и позволили провести съемки, а также Мерткану Балкиру за экскурсию.

Купить пряжу Himalaya в Украине можно в интернет-магазине Маковка:

ARYA Himalaya пряжа

50 г / 80м, 10% мериносова вовна тонкорунна 10% альпака 62% акрил, 18% поліамід

34.50 грн

Bikini Himalaya пряжа для купальників

50 г / 165м, 100% поліамід

39.80 грн

Bursa BIG Chenille Himalaya пряжа в асортименті

200 гр / 80 м (приблизно), 100% поліестер НАЯВНІСТЬ уточнювати У ПРОДАВЦІВ

97.00 грн

Bursa Chenille Himalaya пряжа в асортименті

100 гр / 180 -200 м, 100% поліестер КОЛЬОРИ уточнювати У ПРОДАВЦІВ

48.00 грн

Celinda STRETCH Himalaya стрейчева пряжа

100 г / 430м, 7% PBT ПБТ еластик, 93% акрил

58.50 грн

Combo Himalaya пряжа

100 г/ 40 м, вовна 50%, акрил 50%

94.00 грн 70.50 грн

Deluxe BAMBOO Himalaya нитки для в'язання

100 г / 250 м, 60% бамбук, 40% бавовна

76.90 грн 72.00 грн

Denim Himalaya пряжа

50 г / 140 м, 100% бавовна

39.60 грн 34.90 грн

 

Следующее

VELVET і Dolphin - в чому У цьому випуску ми говоримо про нову плюшеву пряжу VELVET Himalaya Вельвет Гималая. Про те, куди ділаcь наша улюблена пряжа Dolphin baby Himalaya Дольфін Гималая. Ну, і взагалі про те, що відбувається на ринку пряжі і чому так довго доводиться чекати потрібні кольори.
Puffy MORE Alize як в'язати Що особливого в пряжі Puffy MORE і чим вона відрізняється від інших Puffy. Який витрата пряжі? Що з неї добре в'язати, а що не дуже? Де брати малюнки для в'язання Puffy MORE і які підійдуть? Приклади виробів з Puffy MORE. І, головне, як в'язати з Puffy MORE
Angora Madame Triсote - пряжа з сюрпризом Черговий сюрприз в цей раз піднесла торгова марка Мадам трікот зі своєю пряжею Ангора
Angora Rabbit Andriano - пряжа з пухом кролика, плюси і мінуси Огляд ніжної пухнастої пряжі з пухом ангорського кролика Andriano Angora Rabbit. Що за пряжа і хто її виробляє? Відгуки.
Красиво і бюджетно - пряжа Alize Angora gold ombre batik Про перше враження - приємна доступна пряжа Alize Аngora gold ombre batic (Алізе ангора голд омбре батик) з красивим переходом кольору.
KOALA Himalaya або MINK YarnArt Дві пухнасті пряжі, нитка яких схожа на хутро. Перша, порівняно нова пряжа KOALA Himalaya (Коала Хималая) і друга - більш відома пряжа - MINK YarnArt (Мінк Ярн Арт). Що можна пов'язати з цієї пряжі? Так чи складно в'язати іграшки амігурумі з хутряної пряжі, як ми думаємо? Послухаємо думку експертів)
В'язання з пряжі Bella ombre Alize - як потрапити в колір? Розглянемо ситуацію, коли на виріб потрібно не 1 і не 2 мотка з забарвленням омбре, а, скажімо, півтора. Щоб зберегти один градієнт в'язати ми будемо по-колу з двох мотків одночасно. При цьому другий моток вводиться не з початку, а під час в'язання. Як, при такому плавний перехід кольору, зрозуміти з якого моменту другого моточка слід в'язати? І деякі нюанси цього процесу - в цьому відео на каналі Маківка
Розбір до ниток Alize Bella Ombre Докладний огляд пряжі з шикарним градієнтом Bella OMBRE batik Alize (Бела Омбр Батік) в порівнянні зі звичайною Bella. Про те що і як можна з неї в'язати. На що вистачить одного мотка. Як зберегти градієнт, при використанні двох мотків. Подивимося чи можна комбінувати Bella OMBRE з однотонною Bella для Довяз. І Як пряжа поводиться після СОТ А ще трохи про нові спицях ADDI NOVEL
Все о маркерах для вязания Многие знают 1-2 варианта применения маркеров. Хотя маркеры могут помочь во многих ситуациях. Мы рассмотрим 9 способов применения маркеров для вязания.
З чого зроблений Пух Норки? Правда про пряжі Пух норки. Купили 8 зразків Пуха норки і в кінці з'ясовуємо з чого ж насправді вона зроблена.
Честно о SmartStix - полный обзор новых наборов спиц KnitPro Обзор получился расширенным. Выясняем что за штука такая спицы-сантиметр. Когда удобно использовать спицы SmartStix, а когда нет. Сравниваем SmartStix со спицами Zing. Купить KnitPro SmartStix в интернет-магазине Маковка.
Новая пряжа Celinda Stretch Himalaya - обзор и испытание Что это за нитки? Что можно вязать из стрейчивой пряжи? Что случается с изделием после ВТО? Купить Himalaya Celinda Stretch в интернет-магазине Маковка.