Производство пряжи глазами обывателя.

Как производят пряжу? Как рассказать о производстве пряжи интересно и познавательно, показать саму фабрику пряжи, а не просто технологические процессы. Смотрите - Маковка на одной из самых крупных фабрик по производству пряжи в Турции.

Хотим выразить благодарность руководству фабрики Fistas за то, что приняли и позволили провести съемки, а также Мерткану Балкиру за экскурсию.

Купить пряжу Himalaya в Украине можно в интернет-магазине Маковка:

Bursa Chenille Himalaya пряжа в асортименті

100 гр / 180 -200 м, 100% поліестер КОЛЬОРИ уточнювати У ПРОДАВЦІВ

60.00 грн

Combo Himalaya пряжа

100 г/ 40 м, вовна 50%, акрил 50%

89.00 грн

Deluxe BAMBOO Himalaya нитки для в'язання

100 г / 250 м, 60% бамбук, 40% бавовна

107.00 грн

Dolphin Baby Himalaya Долфін Бебі пряжа

100 гр / 120 м, 100% поліестер

97.50 грн 93.00 грн

ENJOY Himalaya пряжа

100 г/ 300 м, 50% бамбук 50% акрил

88.00 грн

Everyday EKOSE plaid Himalaya пряжа

200 г/330 м, 100% антипілінг-акрил Every day

168.00 грн

Everyday Himalaya Antipilling пряжа

100 г/ 250 м, антипилінг-акрил Every day

71.50 грн

Everyday New Tweed Himalaya пряжа

100 г/ 192 м, антипилінг-акрил Every day

89.50 грн

 

далі

Розбираємося з різними за конструкцією пристосуваннями і з'ясуємо, чим вони відрізняються одне від одного
Детально розбираємо та порівнюємо зі старою Alpaca royal Alize
Нащо Alize клонували пряжу Superwash Comfort socks та створили Artisan?
Вишити і зробити гарний клатч або стильну сумочку на пластиковій канві своїми руками. Покроковий майстер-клас на прикладі білого клатча
Дуже популярно є в останній час створення сумочок і клатчів на основі пластикової канви. У цьому огляді - які бувають заготовки і чим вони відрізняються.
У цьому випуску ми говоримо про нову плюшеву пряжу VELVET Himalaya Вельвет Гималая. Про те, куди ділаcь наша улюблена пряжа Dolphin baby Himalaya Дольфін Гималая. Ну, і взагалі про те, що відбувається на ринку пряжі і чому так довго доводиться чекати потрібні кольори.
Що особливого в пряжі Puffy MORE і чим вона відрізняється від інших Puffy. Який витрата пряжі? Що з неї добре в'язати, а що не дуже? Де брати малюнки для в'язання Puffy MORE і які підійдуть? Приклади виробів з Puffy MORE. І, головне, як в'язати з Puffy MORE
Черговий сюрприз в цей раз піднесла торгова марка Мадам трікот зі своєю пряжею Ангора
Огляд ніжної пухнастої пряжі з пухом ангорського кролика Andriano Angora Rabbit. Що за пряжа і хто її виробляє? Відгуки.
Про перше враження - приємна доступна пряжа Alize Аngora gold ombre batic (Алізе ангора голд омбре батик) з красивим переходом кольору.
Дві пухнасті пряжі, нитка яких схожа на хутро. Перша, порівняно нова пряжа KOALA Himalaya (Коала Хималая) і друга - більш відома пряжа - MINK YarnArt (Мінк Ярн Арт). Що можна пов'язати з цієї пряжі? Так чи складно в'язати іграшки амігурумі з хутряної пряжі, як ми думаємо? Послухаємо думку експертів)
Розглянемо ситуацію, коли на виріб потрібно не 1 і не 2 мотка з забарвленням омбре, а, скажімо, півтора. Щоб зберегти один градієнт в'язати ми будемо по-колу з двох мотків одночасно. При цьому другий моток вводиться не з початку, а під час в'язання. Як, при такому плавний перехід кольору, зрозуміти з якого моменту другого моточка слід в'язати? І деякі нюанси цього процесу - в цьому відео на каналі Маківка