6 способів зєднати мотки Puffy Fine OMBRE при в'язанні пледа

Як не втратити перехід омбре в пледі, коли в'яжеш із двох, трьох чи чотирьох мотків Puffy Fine OMBRE? А від світлого до темного? Якщо в'язати із двох мотків. І якщо в'язати із трьох. Як зробити один перехід кольору для дуже великого пледу, не розрізаючи нитку?

Купити пряжу Alize Puffy Fine OMBRE batic в Україні на сайті інтернет-магазину Маковка:

Puffy Alize пряжа

100 гр / 9-9,2 м, 100% мікро-поліестер, ручна пряжа алізе пуфі

75.00 грн 69.90 грн

Puffy Avanti пряжа

50 гр / 300 м, 100% поліестер, велюрова

53.00 грн

PUFFY color Alize пряжа

100 гр / 9 м, 100% мікро-поліестер. В'язання без спиць

76.00 грн

PUFFY Fine Alize пряжа

100 гр / 14 м, 100 гр / 14 м, 100% мікро-поліестер. В'язання без спиць

75.00 грн 69.90 грн

далі

Розбираємося з різними за конструкцією пристосуваннями і з'ясуємо, чим вони відрізняються одне від одного
Детально розбираємо та порівнюємо зі старою Alpaca royal Alize
Нащо Alize клонували пряжу Superwash Comfort socks та створили Artisan?
Вишити і зробити гарний клатч або стильну сумочку на пластиковій канві своїми руками. Покроковий майстер-клас на прикладі білого клатча
Дуже популярно є в останній час створення сумочок і клатчів на основі пластикової канви. У цьому огляді - які бувають заготовки і чим вони відрізняються.
У цьому випуску ми говоримо про нову плюшеву пряжу VELVET Himalaya Вельвет Гималая. Про те, куди ділаcь наша улюблена пряжа Dolphin baby Himalaya Дольфін Гималая. Ну, і взагалі про те, що відбувається на ринку пряжі і чому так довго доводиться чекати потрібні кольори.
Що особливого в пряжі Puffy MORE і чим вона відрізняється від інших Puffy. Який витрата пряжі? Що з неї добре в'язати, а що не дуже? Де брати малюнки для в'язання Puffy MORE і які підійдуть? Приклади виробів з Puffy MORE. І, головне, як в'язати з Puffy MORE
Черговий сюрприз в цей раз піднесла торгова марка Мадам трікот зі своєю пряжею Ангора
Огляд ніжної пухнастої пряжі з пухом ангорського кролика Andriano Angora Rabbit. Що за пряжа і хто її виробляє? Відгуки.
Про перше враження - приємна доступна пряжа Alize Аngora gold ombre batic (Алізе ангора голд омбре батик) з красивим переходом кольору.
Дві пухнасті пряжі, нитка яких схожа на хутро. Перша, порівняно нова пряжа KOALA Himalaya (Коала Хималая) і друга - більш відома пряжа - MINK YarnArt (Мінк Ярн Арт). Що можна пов'язати з цієї пряжі? Так чи складно в'язати іграшки амігурумі з хутряної пряжі, як ми думаємо? Послухаємо думку експертів)
Розглянемо ситуацію, коли на виріб потрібно не 1 і не 2 мотка з забарвленням омбре, а, скажімо, півтора. Щоб зберегти один градієнт в'язати ми будемо по-колу з двох мотків одночасно. При цьому другий моток вводиться не з початку, а під час в'язання. Як, при такому плавний перехід кольору, зрозуміти з якого моменту другого моточка слід в'язати? І деякі нюанси цього процесу - в цьому відео на каналі Маківка