Кругові спиці металеві №2,5 зі знімною волосінню, бронза товщина 2,5 мм Полтава

Полтава

48.00 грн

кількість
код товару: 4601025

Хто в'яже круговими спицями, знає, як недовговічна волосінь в місцях кріплення до спиці. У цих спицях, якщо розірвалася волосінь, ви просто відкручує нижню частину спиці і зміцнюйте волосінь заново. Зробити це легко і просто.

Але це не все. З новими спицями ви зможете самі вставляти волосінь тієї довжини, яку хочете! Уявіть, скільки можливостей це дає. І яка економія! В'яжете комір - усунула коротку волосінь. В'яжете плед або светр вкруговую - усунула дуже довгу волосінь.

Спиці дуже зручні! Гладенькі. Добре відполіровані. Зроблені з бронзи. Тобто чим більше ви в'яжіть, тим більше блищать спиці.

Довжина спиць: 100 см
Матеріал: бронза
Товщина волосіні: 1 мм
Упаковка: поліетилен
Виробник: Україна, Полтава

Дивіться відео

відгуки Спиці кругові зі знімною волосінню №2,5 бронза 1

Поставити свою оцінку


Залишити відгук Спиці кругові зі знімною волосінню №2,5 бронза


Если код не читается, нажми на код чтобы создать новый.
Елена Останина
Елена Останина Вяжу этими спицами много лет. Время от времени обновляю, так как дарю. Очень удобные кончики. Раньше не вязала спицами с леской. Она мешает и крутится. Тут я подбираю удобную для себя длину и все ок. Если у вас есть addiки 2мм и тоньше, да вдруг выйдут из строя (у меня , например, сломалась 1,5 мм, и не в месте стыковки с тросом, а просто сломалась), не спешите выбрасывать. Этот тросик послужит бесконечно долго в этих спицах. Такой гибрид у меня изъяли на таможне в аэропорту и я была в печальке.
20.06.2020