1

Кругові спиці металеві №2,5 зі знімною волосінню, бронза товщина 2,5 мм Полтава

Полтава

58.00 грн

кількість
код товару: 4601025

Хто в'яже круговими спицями, знає, як недовговічна волосінь в місцях кріплення до спиці. У цих спицях, якщо розірвалася волосінь, ви просто відкручує нижню частину спиці і зміцнюйте волосінь заново. Зробити це легко і просто.

Але це не все. З новими спицями ви зможете самі вставляти волосінь тієї довжини, яку хочете! Уявіть, скільки можливостей це дає. І яка економія! В'яжете комір - усунула коротку волосінь. В'яжете плед або светр вкруговую - усунула дуже довгу волосінь.

Спиці дуже зручні! Гладенькі. Добре відполіровані. Зроблені з бронзи. Тобто чим більше ви в'яжіть, тим більше блищать спиці.

Довжина спиць: 100 см
Матеріал: бронза
Товщина волосіні: 1 мм
Упаковка: поліетилен
Виробник: Україна, Полтава

Дивіться відео

відгуки на Спиці кругові зі знімною волосінню №2,5 бронза

Елена Останина
Вяжу этими спицами много лет. Время от времени обновляю, так как дарю. Очень удобные кончики. Раньше не вязала спицами с леской. Она мешает и крутится. Тут я подбираю удобную для себя длину и все ок. Если у вас есть addiки 2мм и тоньше, да вдруг выйдут из строя (у меня , например, сломалась 1,5 мм, и не в месте стыковки с тросом, а просто сломалась), не спешите выбрасывать. Этот тросик послужит бесконечно долго в этих спицах. Такой гибрид у меня изъяли на таможне в аэропорту и я была в печальке.
180 тиж. Відповісти
Відміна
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.