Регистрация покупателя

Вы можете зарегистрироваться на сайте с помощью социальных сетей

Google

Facebook

Нажмите на кнопку социальной сети с помощью которой хотите пройти регистрацию на сайте.

Регистрируясь, вы ознакомлены и соглашаетесь с .

Я погоджуюсь з умовами політики конфіденційності і дозволяю використовувати мої персональні дані на законних засадах.

На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду Продавцю, а також його відокремленим підрозділам на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин.

Ця згода чинна з моменту її акцептування, та протягом одного року.

Крім того, я підтверджую, що я повідомлений/а (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", мету збору даних та про те, що мої персональні дані передаються з метою надання, отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, а також ознайомлений з положенням про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних, володільцем яких є цєй продавець.

Я також погоджуюсь з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. Продавець не продає, не передає та не розголошує особисту інформацію, яку отримуємо за допомогою сайту, третім сторонам без моєї попередньої згоди, крім випадків визначених чинним законодавством України.